CHP’Lİ BAŞKAN BAYRAM’A YAKIŞMADI (26.01.2022)

26 Ocak 2022 13:17
CHP’Lİ BAŞKAN BAYRAM’A YAKIŞMADI (26.01.2022)

Ayvacıkspor-Hastanebayırıspor maçı çıkan olaylar nedeniyle yarıda kadı. Hakemlerin odasına giren CHP’li Belediye Başkanı Mesut Bayram’ın sarf ettiği sözler ve çirkin hareketleri şaşkınlık yarattı. Hakem odasından dışarıya çıkarılan Bayram, daha da sinirlenerek camları yumruklayıp; “Bunun Çanakkale’si de var, hadi çıkın buradan da göreyim” diyerek tehditler savurduğu iddia edildi.

Ayvacıkspor-Hastanebayırıspor maçı, sahaya atılan buz parçaları nedeniyle yardımcı hakemin yaralanmasının ardından tatil edildi. Müsabakanın 80. dakikasında saha dışından hakeme yönelik kartopu ve buz parçaları atıldı. Atılan cisimlerin isabet ettiği yardımcı hakemin tedavisi saha içinde yapıldı. Olayların daha da büyümesiyle diğer hakemi de yanına çağıran orta hakem, müsabakanın bu şekilde sağlıklı gitmeyeceği için maçı tatil etme kararı aldı. Bu kararın ardından hakemler soyunma odasının yolunu tutarken, saha dışından atılan kar topu ve buz parçaları ile birlikte başlayan olaylar, hakemlerin soyunma odasında da devam etti.

Başkan Bayram hakemleri tehdit etti

CHP’li Belediye Başkanı Mesut Bayram’ın hakemlere yönelik sarf ettiği sözlerle tehditler savurması ve camları yumruklaması ise şaşkınlık yarattı. Hakemlerin soyunma odasına giren CHP’li Başkan Bayram’ın, “Hocam kar topu atılmış yani ne var bunda? Bu müsabaka devam etmezse sizin için de bizim için de sıkıntı olur” dediği ileri sürüldü. Daha sonra hakemlerin soyunma odasından çıkarılan Başkan Mesut Bayram’ın cama yumruk attığı ve “Bunun Çanakkale’si de var, haydi çıkın buradan da göreyim” diyerek hakemlere tehditler savurduğu iddia edildi.

Hakemler darp raporu aldı

Çıkan olaylar nedeniyle Jandarmadan takviye kuvvet istendi. Elektrikleri kesilen hakem odasındaki hakemler, soyunma odasında beklemek zorunda kaldı. Daha sonra güvenlik önlemleri alınarak araca kadar götürülen hakemlere, polis ve jandarma ekipleri Ayvacık ilçesi çıkışına kadar eşlik etti. Maç sırasında atılan buz parçası nedeniyle yaralanan yardımcı hakem Ezine Devlet Hastanesi’nde muayene oldu ve darp raporu alındı.

Haber Merkezi

Kaynak : kaleninsesi.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler