‘IŞILTILI HAŞERAT’ için heyecanlı bekleyiş sürüyor Yoğun ilgi nedeniyle salonu değiştirildi (16.12.2021)

16 Aralık 2021 09:41
‘IŞILTILI HAŞERAT’ için heyecanlı bekleyiş sürüyor  Yoğun ilgi nedeniyle salonu değiştirildi (16.12.2021)

Konya Devlet Tiyatrosu ekibi tarafından sahnelenen ‘Işıltılı Haşerat’ tiyatro oyunu sahnelenmeden Çanakkale halkı tarafından yoğun ilgi ile karşılaştı. Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Salonunda sahnelenmesi planlanan oyun yoğun ilgi sebebiyle daha büyük salonu olan  İÇDAŞ Kongre Merkezi’ne alındı.

Covid-19 pandemisi nedeniyle uzun bir ara verilen kültür etkinlikleri, yoğun ilgi ile karşılaşıyor. Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Salonunda sahnelenmesi planlanan Konya Devlet Tiyatrosu " Işıltılı Haşerat" tiyatro oyunu, yoğun ilgi sebebiyle İÇDAŞ Kongre Merkezi’ne alındı.  Çanakkaleli tiyatro severlerin heyecanla beklediği Konya Devlet Tiyatrosu ekibi tarafından sahnelenen ‘Işıltılı Haşerat’ isimli tiyatro oyunu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İÇDAŞ Kongre Merkezi’ne alındı. İlave biletler İskele Meydanı Turizm Danışma Bürosu'nda satışa sunuldu.

OYUNUN ÖZETİ

Ollie ve Jill’in rüya evine davetlisiniz. Onların baştan çıkma hikayelerini izleyeceksiniz. Hep daha fazlasına sahip olmak için koşturup dururken ezip geçtiklerine, insanoğlunun içindeki şeytana ve yetinmek bilmeyen tüketmek hırsına beraber tanıklık edeceksiniz. Peki siz, onların yerinde olsaydınız ne yapardınız? Jill   ve Ollie’yi H. Ebru Gülerarslan Serin ve Ahmet Çökmez canlandırırken Bay Dee O.’yi ise  Bogaçhan Sözmen/Can Ali Çalışandemir  canlandırıyor.

Damla YELTEKİN

 

Kaynak : kaleninsesi.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler