Ünsal; “Ezine yatırımlarla büyüyor” (17.09.2021)

17 Eylül 2021 09:55
Ünsal; “Ezine yatırımlarla büyüyor” (17.09.2021)

Büyük ölçekli istihdam imkanı sağlayacak olan projelerin bir bir hayata geçirildiği Ezine’deki yatırımları değerlendiren AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, Kaleninsesi Gazetesi’ne yaptığı özel açıklamada, “Ezine yatırımlarla büyüyor, inşallah büyümeye de devam edecek” dedi.Küçük Sanayi Sitesi ve Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi gibi dev yatırımlarla dikkatleri üzerine çeken Ezine’de çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. Kısa süre önce Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun da katılımıyla toplu temel atma ve açılış töreninin gerçekleştirildiği ilçede yapılan ve yapımı süren projeler göz kamaştırıyor. İlçedeki projeler ve yatırımlar ile Ezine’ye kısa sürede ilginin katlanarak artacağını vurgulayan AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, “Tabi bu konuda da öncelikle Sayın Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Sayın Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, Sayın Belediye Başkanımız Güray Yükel’e çok teşekkür ediyoruz. Onlara bu yatırımlar konusunda ne kadar teşekkür etsek az” dedi.

“Çağ atlatacak bir proje”

Yapımı hızla devam eden Ezine Gıda İhtisas OSB’nin ilçeye ve bölgeye ciddi bir ivme kazandıracağının altını çizen Başkan Ünsal, “Ezine Gıda İhtisas OSB, Ezine’mize ve Çanakkale’mize gerçekten çağ atlatacak bir proje. Bölgemize çok önemli bir katma değer katacak. Çok önemli bir istihdam imkanı sağlayacak.  Tabi bu konuda da öncelikle Sayın Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a, Sayın Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na ve Sayın Belediye Başkanımız Güray Yükel’e çok teşekkür ediyoruz. Onlara bu yatırımlar konusunda ne kadar teşekkür etsek az” ifadelerini kullandı.

“Bölge tam anlamıyla bir iş merkezi haline geliyor”


Yapılan yatırımlarla Ezine’ye ilginin kısa sürede katlanarak artmasını beklediklerini dile getiren Başkan Ünsal, “Tabi Ezine Gıda İhtisas OSB’mizin hemen yanı başında Küçük Sanayi Sitemiz de var. Bölge bir bütünlük halinde, tam anlamıyla bir iş merkezi haline geliyor. Küçük Sanayi Sitemiz ve Ezine Gıda İhtisas OSB’miz aynı bölgede önemli bir istihdam noktası olacak. Bölgemizde yetişen tüm ürünler buralardan dünya piyasasına sunulacak. Bölgemize yapılan bu dev yatırımlarla Ezine’ye ilginin kat kat artacağını şimdiden görebiliyoruz. Ezine yatırımlarla büyüyor. Kısa süre önce de toplu temel atma törenlerimizi ve açılışlarımızı Sayın Valimiz İlhami Aktaş, Sayın Grup Başkanvekimiz Bülent Turan ve Sayın Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirmiştik. İlçemiz inşallah büyümeye de devam edecek” dedi.

Murathan Yıldırım

Kaynak : kaleninsesi.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler