Vali Aktaş Ayvacık’taydı (17.09.2021)

17 Eylül 2021 12:16
Vali Aktaş Ayvacık’taydı (17.09.2021)

Vali İlhami Aktaş, Ayvacık ilçesinde bir dizi ziyaret ve görüşmeler gerçekleştirdi.

Vali İlhami Aktaş, Ayvacık ilçesine bağlı Kösedere Köyü’nü ziyaret etti. Ayvacık Kaymakamı İlker Eker, İlçe Özel İdare Müdürü Sami Sezer, İlçe Müftüsü Kazım Ünsal Kösedere Köyü Muhtarı Mutlu Yaşar ve Naldöken Köyü Muhtarı Turgay Bulayır’ın da bulunduğu ziyarette köy sakinleri ile bir araya gelen Vali İlhami Aktaş, köyün genel durumu ve sorunları hakkında istişarelerde bulundu. Köy ziyareti vesilesiyle vatandaşların karşılaştığı sorunları her yönüyle yerinde görüp tespit ederek, bu sorunlara çözüm üretmeyi amaçladıklarını belirten Vali İlhami Aktaş, köy sakinlerinin de her birini tek tek dinleyerek iletilen taleplerin imkanlar dahilinde çözüme kavuşturulması için talimat verdi. Kösedere Köyü sakinleri Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek kendisine köylerinin sorun ve taleplerine gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ettiler.

Hayırlı olsun ziyareti

Vali İlhami Aktaş, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ayvacık Kaymakamlığına atanan Ayvacık Kaymakamı İlker Eker’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ayvacık Kaymakamı İlker Eker tarafından karşılanan Vali Aktaş, Kaymakam İlker Eker’e hayırlı olsun dileklerini ileterek görevinde başarılar diledi. Ayvacık Kaymakamı İlker Eker ise, Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Ahilik Haftası ziyareti

Vali İlhami Aktaş, 13 - 19 Eylül tarihleri arasında kutlanan 26. Ahilik Haftası kapsamında Ayvacık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Ayvacık Kaymakamı İlker Eker’in de bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, ikinci başkan Gürkan Bük ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette Ayvacık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi İkinci Başkanı Gürkan Bük’ten yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Aktaş, esnafın ve esnaf kuruluşlarının toplumun mihenk taşı olduğunu ifade etti. Ayvacık Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi İkinci Başkanı Gürkan Bük, esnafa göstermiş olduğu yakın ilgi ve desteklerinden dolayı Vali Aktaş’a teşekkür ederek ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti.

Haber Merkezi

Kaynak : kaleninsesi.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler